PRODUKTY ELEVATE

EPDM

Systemy dachowe EPDM firmy Holcim Building Envelope to trwałe i niezawodne rozwiązanie przeznaczone do stosowania w budynkach komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.
Komunalne i komercyjne
Budynek mieszkalny

TPO

Podstawę systemu dachowego UltraPly TPO firmy Holcim Building Envelope stanowi termoplastyczna, trwała i przyjazna dla środowiska membrana dachowa, przeznaczona do stosowania na płaskich i niskospadowych dachach budynków komercyjnych i przemysłowych.
no-category

IZOLACJA

Firma Holcim Building Envelope chce zapewniać swoim klientom kompleksową ofertę wyrobów dachowych wysokiej klasy, dostosowanych do ich indywidualnych wymagań. Efektem tego dążenia było opracowanie płyt izolacyjnych i poszyciowych wysokiej klasy z poliizocyjanuranu (PIR).
Płyty poszyciowe
Płyty izolacyjne PIR

PAROIZOLACJA

Membrana paroizolacyjna V-Gard firmy Holcim Building Envelope jest przeznaczona do stosowania jako warstwa paroizolacyjna w systemach dachowych firmy Firestone.
no-category

ZASTOSOWANIA GEOMEMBRAN

Firma Holcim Building Envelope oferuje elastyczne i trwałe systemy hydroizolacyjne do różnych zastosowań rolniczych, przemysłowych i komercyjnych.

DEKORACYJNE ZBIORNIKI WODNE

Woda przyciągała człowieka od niepamiętnych czasów. Wykorzystanie obiektów wodnych w strefach mieszkalnych było zawsze źródłem inspiracji dla architektów i projektantów krajobrazu. Już od ponad 40 lat w realizacji swoich projektów wykorzystują oni membrany Firestone.

ELEWACJE

Firma Holcim Building Envelope oferuje taśmy z gumy syntetycznej EPDM oraz specjalistyczne akcesoria składające się na kompleksowe rozwiązanie do izolacji elewacji.
Izolacja
Elewacje

POMIESZCZENIA PODZIEMNE

Membrany RubberGard EPDM firmy Holcim Building Envelope są również zatwierdzone do stosowania jako arkusze hydroizolacyjne w pomieszczeniach podziemnych.
Izolacja